Полтавська обласна рада старшокласників - Колодяжний Владислав Юрійович

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Колодяжний Владислав Юрійович

Передвиборча програма

кандидата на посаду голови

Полтавської обласної ради старшокласників

Колодяжного Владислава Юрійовича

 

Автобіографія

Я, Колодяжний Владислав Юрійович, народився 14 жовтня 1998 року в с. Решетилівка Полтавської області.

В 2005 році був зарахований до першого класу Решетилівської ЗОШ І ступеня. В 2009 зарахований до 5 класу Решетилівської гімназії імені І.Л Олійника. В 2014 році вступив до 10 класу математичного профілю в Решетилівській гімназії.

 

Життєве кредо: «Життя – постійне самовдосконалення. Коли людина вважає себе досконалою, її життя втрачає сенс»

 

Відношення до людей

 Тут мені допомагає золоте правило моралі : «Стався до людей так, як хочеш щоб вони ставились до тебе»  Я хочу щоб у мене були добрі відносини з людьми, тому я відношусь добре до них. Не залежно від самих людей, я завжди намагаюся прислухатися до кожного і враховувати їхні побажання.  Адже хороший лідер повинен покладатися не лише на себе, а й на думку інших.

Досвід діяльності

На протязі 5-ти років я являюся членом учнівського самоврядування нашої школи. За цей час я приймав активну участь у діяльності школи. Разом з друзями ми готували та проводили розважальні вечори, тематичні заходи, ініціювали та проводили благодійні акції та концерти. Також були проведені благодійні акції.

Захоплення

Як учень  10-го класу, я маю багато захоплень.  Мені подобається англійська мова, математика. Займався програмуванням протягом певного часу. Також, мені подобається спорт, особливо такі види як волейбол і баскетбол, але сам я займаюся тяжкою атлетикою.  Одне із моїх захоплень, це дізнаватися про різні новини із світу науки, або навіть проводити вдома певні експерименти.  Я дуже люблю читати книги, мене приваблюють твори в жанрі наукової фантастики, але класика мені теж подобається.

 

Плани на майбутнє

Покращення умов навчання учнів. Створення різних гуртків, більше заходів пов’язаних із учнівськими талантами. Також потрібно зробити, щоб школа стала не лише джерелом знань, а й осередком соціуму. Таким чином, потяг до навчання підвищиться. Можливо, створення вай-фай зони, щоб на перервах діти змогли знайти новий матеріал, або просто розважитись.  Хорошою ідеєю є запровадження програми по обміну учнів, або запрошення учителів із інших країн, так учні дізнаватимуться і про культуру цієї країни, і якщо це іноземна мова, матимуть змогу поспілкуватися із корінним носієм цієї мови.

Перед  тим як почати конкретні дії, потрібно їх узгодити із дирекцією школи і районною адміністрацією. Також, знайти кошти на проведення всіх необхідних реформ.  І звісно ж , потрібна підтримка і допомога самих учителів і учнів.

Орієнтовні дати виконання цих пунктів залежать від бажання інших співпрацювати.

Було б добре налагодити кращі партнерські зв’язки із приватними підприємцями таорганами місцевого самоврядування. Співпраця із іншими навчальними закладамирекомендується.

Командна робота

У моїх цілях створення добре-спрацьованої  і сильної команди, де будуть учні які добре обізнані у різних напрямках, тобто не сконцентровані на якійсь одній цілі. Психологічний клімат у команді повинен бути налаштований на роботу, але він має бути добрим і веселим, для кращого розуміння і меншого перевантаження під час колективної творчої праці.

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR