Полтавська обласна рада старшокласників - Мороз Владислава Ігорівна

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мороз Владислава Ігорівна

Передвиборча програма
  кандидата на посаду голови
        Полтавської  обласної  ради  старшокласників
     Мороз Владислави Ігорівни

 

Я , Мороз Владислава Ігорівна, народилась 4 листопада 1999 року в місті Глобине Глобинського району Полтавської області. Проживаю за адресою вул. Садова, 136. Навчаюсь у 9-А класі Глобинської гімназії №1 ім. В. Є. Курченка .
Життєве кредо: « Повага до людей – ключ до взаєморозуміння й успіху».
Ставлення до людей: « До людей я ставлюся з повагою і розумінням , вважаю, що до інших потрібно ставитись так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе».
Досвід діяльності: Впродовж кількох років працюю в парламенті гімназії , займаючи посаду голови культмасової комісії. Творчість і креативність є відмінними рисами моєї особистості, і тому роблю життя гімназії яскравим, веселим та креативним.
Захоплення: В своєму житті я прагну досягти досконалості , захоплююся різними галузями знань. Я неодноразово ставала переможцем районних олімпіад з української мови та літератури. Була учасником обласних конкурсів знавців української мови ім. П. Яцика; стала призером конкурсу знавців фізики «Левеня» . У вільний час складаю поезії , моїм хобі є  танці в стилі «хіп-хоп».  Барабанщиця інструментального рок-гурту «Saga» районного  будинку культури, також займаюся спортом, а саме:  баскетболом та волейболом.
Мої плани: в майбутньому мрію бути публічною людиною, обрати професію журналіста. Найближчою метою є : знайти друзів , з якими можна спілкуватися та ділитися досвідом з проблем шкільного самоврядування . Я , як і вся молодь України, переймаюсь долею своєї країни.
У разі обрання мене на посаду голови Полтавської обласної ради старшокласників, обіцяю : 
1 Переймати та поширювати кращий досвід роботи учнівського самоврядування області.
2 Організовувати круглі столи обласного парламенту, де будуть розглядатися нагальні проблеми шкіл, суспільства та Полтавщини.
3 Ініціювати проведення щорічних фестивалів учнівської творчості.
4 Патріотичне виховання молоді Полтавщини вважати пріоритетним в розрізі сучасних подій .

Я мрію , щоб кожний навчальний заклад нашої області відносився до тих навчальних закладів , що прагнуть справжніх змін в освітньому просторі. Хочу , щоб кожний навчальний заклад випускав людину з високим інтелектом,  творчим пошуком , неординарністю та чітким життєвим кредо. 

 

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR