Полтавська обласна рада старшокласників - Олефір Ольга

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Олефір Ольга

Передвиборча програма
 кандидата на посаду голови
Полтавської обласної ради  старшокласників

Олефір Ольги Олександрівни

Про себе:  Я народилася другого квітня 1999 року, в селищі Велика Багачка. Батько помічник буровика, а мама вихователь дитсадка "Дзвіночок".    Мама займалась зі мною риторикою, вчила  вірші й завжди була поряд. Тато, Олександр Михайлович, залучав мене до спорту: займався зі мною зарядкою, вчив плавати і кататись на велосипеді, й також був надійним другом. Коли я пішла в перший клас  батьки вирішили записати мене в танцювальний гурток, але через хворобливість, я не змогла продовжувати надалі танцюватиМоя старша сестра, Вікторія, закінчила музичну школу з класу бандури, а мене записали в клас фортепіано.
   В школі з перших класів, я брала активну участь у художній самодіяльності.  В шостому класі,  коли тато купив фотоапарат, мій класний керівник, Осовський Юрій Васильович, почав заохочувати мене до фотомистецтва, організував мою участь у всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів від Братів Кличків, Я стала лауреатом і поїхала  в Майстерню Успіху.
 Майстерня Успіху - це літній навчальний табір, для найталановитіших дітей України, де щодня учасники навчаються командній роботі, отримують майстер класи від успішних і відомих людей.

За мою організованість, креативність і активність мене беззаперечно обрали капітаном команди, в якій ми працювали над проектом, який в кінці табору всі команди всіх загонів презентували спонсорам і успішним людям.
 Після мого повернення з табору починається активна участь в шкільному самоврядуванні. Мене запрошують в шкільну КВН команду "Батерфляй" і агітбригаду "Краяни". Я стаю шкільним фоторепортером, будучи  старостою свого класу пишу сценарії вечорів відпочинку для учнів нашої школи.
  Влітку 2013 р. я проходжу відбірний конкурс для помічників майстрів по роботі з дітьми в оновленому таборі Майстерня успіху, який вже діяв самостійно. Це вже був більш спеціалізований табір , де вчили знімати фільми  і мультфільми.  Діти також навчались працювати в командах і довірятись один одному. В кінці кожного тижня учасники презентували свої продукти.
 Зараз я навчаюсь в десятому класі Великобагачанської ЗОШ I-III ступенів, закінчую музичну школу з відділу фортепіано. Беру участь в предметних і фото олімпіадах. Також беру активну участь у житті рідної школи  й займаюсь саморозвитком, керую роботою шкільного старостату, організовую тижні шкільного самоврядування, вечори відпочинку.

Життєве кредо: Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра житимеш так, які інші не можуть.

Ставлення до людей:  Вимогливе, справедливе. Ціную, чесних, комунікабельних, старанних та креативних людей. А також пунктуальних. На мою думку, саме такими якостями має вирізнятись лідер.

Досвід діяльності: Два роки старостування в класі, капітан команди в освітньому таборі "Майстерня Успіху", капітан шкільної КВН команди "Батерфляй", помічниця спеціаліста в роботі з дітьми табору "Майстерня Успіху",  володію досвідом у використанні деяких психологічних технік для зміцнення команди, знання вікової психології, фотографування, зйомки кіно,написання інформаційних статей, організація розважальних заходів, керівник шкільного старостату.

Захоплення: Фото та відео зйомка, художня література, вікова психологія, написання інформаційних статей та сценаріїв, правознавство.

 Плани на майбутнє:

Конкретні дії:

          -         Введення "Дня Вишиванки" в школах;

-        Щорічне проведення обласного "Тижня честі школи";

-         Проведення в школах для початкових і середніх класів патріотичних виховних годин;

-         Введення "Дня дитини";

-       Щорічний турнір для юнаків "Козацькі Забави".

Організація виступів перед батьківською громадою.

Участь учнівського активу у щорічному звіті директора школи перед громадськістю.(у рамках роботи ГАШ)

Організація шкільного містечка дитячих мрій.

 

Механізм їх реалізації:

·        Наша нація одна з найкращих, тому "День Вишиванки"  є певним загартуванням патріотичного духу школярів.
Тому навесні в кожній школі буде проводитись патріотичне свято, (флешмоб, або концерт).

·        Старшокласники зацікавлюють  молодших, організовують заочні подорожі , показують меншим школярам красу рідного краю, України.

·        На перервах малюкам сумно, тому вони бешкетують. Я пропоную організувати для них Конкурс малюнків на асфальті, вікторини та веселі старти на свіжому повітрі, організувати роботу шкільного містечка дитячих мрій.

·        Сучасна молодь досить пасивна до загартовування свого тіла, тому, на мою думку, забави козаків (спортивні змагання), добре відобразяться і на командному дусі юнаків, та їх фізичному стані.

·     Наша школа має досвід роботи як громадсько активна(працюємо в мережі громадсько активних шкіл області).Пропоную плани спільних заходів школи і дитячої районної бібліотеки, районного центру соціальних служб для дітей та молоді, районного будинку творчості для дітей та юнацтва.

·     Вважаю , що організація виступів шкільного театрального колективу, команди КВН, екологічної агітбригади перед батьківською громадою сприятиме налагодженню партнерських стосунків між школою, учнівським самоврядуванням і допоможе нам, учням, відчути свою значимість, затребуваність у світі дорослих людей.

Конкретні або орієнтовні дати виконання пунктів програми:

·        17.04.2015 р.

·        весна 2015 р.

·        весна-осінь 2015 р.

·        травень 2015 р.

·        зима 2015 р.

Налагодження партнерських зв'язків:
 Я пропоную зробити форум для лідерів шкільного самоврядування Полтавської області, де кожен зможе ділитись успіхом своєї школи. Провести міжшкільні фестивалі (КВН, виступи самодіяльності, театральні, спортивні і т.д.).

Командна робота:

Плани щодо створення або підтримання цілісності команди: Вдалі результати праці залежать від міцного, згуртованого і компетентного колективу. Дуже важливо правильно підібрати людей, які будуть вірними товаришами в нашій справі. Тому пропоную ретельний відбір по школах та розподіл справ за вміннями і можливостями.
Для підтримання цілісності команди проведу майстер клас по психологічним вправам для лідерів шкіл нашої області. Це врази збільшить продуктивність і згуртованість команди.

Психологічний клімат у команді: Кожен повинен бути почутим. Важливо обговорювати кожну ідею, бо ідея і реалізація ідеї однієї людини може привести до великих звершень на користь учнів не тільки Полтавської області, але згодом й всієї України.
 Ніхто з членів команди не залишиться поза увагою. Всі скарги та пропозиції будуть ретельно переглянуті й вирішені.
 Для підтримання сприятливого клімату в команді будуть проводитись тренінги, або масові заходи організовані безпосередньо командою.

Мотиваційні  моменти:  

Свої сильні риси: Я  комунікабельна, прямолінійна, творча та різнобічна особистість. Вмію доводити справу до кінця. Гідно відстоюю свою думку. Чесна, щира і справедлива.

 

Я знаю, як зробити наше шкільне життя цікавим і змістовним! В школах нашої області є багато ініціативних та енергійних учнів. Давайте разом зробимо кожен шкільний день яскравим та незабутнім!

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR