Полтавська обласна рада старшокласників - Решетняк Наталія

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Решетняк Наталія

Передвиборча програма

кандидата на посаду голови

Полтавської обласної ради старшокласників

Решетняк Наталії Володимирівни

Я, Решетняк Наталія. Учениця 10-математичного класу Полтавської гімназії №6, балатуюсь  на  посаду голови Полтавської обласної ради старшокласників з метою активної участі в раді та подальшому її розвитку разом з вами. У 2005 році я стала першокласницею в СНВК №86. У 2009 році перейшла до гімназії №6. У 2014 році закінчила 9 класів з відзнакою.  Із 5 класу я староста класу і весь цей час я намагаюся урізноманітнювати  наше шкільне життя. Наступного року я буду брати участь у захисті наукових робіт  МАН, так як хочу спробувати себе ще і в науковій сфері. Декілька років поспіль приймаю активну участь у грі дебати. В цьому році наша команда була обрана для показових ігор для тренерів шкільних команд міста. Саме мій 9-м клас, надихнув мене піти на шкільні вибори президента гімназії та стати заступником президента. Кожного літа з   2010 року, вже 5 років поспіль, я оздоровлююсь в ДОЦ «Орлятко» ім. В. М. Садового.

 

 

 

 Життєве кредо:

Я йду по життю з думкою:  «Якщо не я, то хто? Якщо не зараз, то коли?»

Досвід діяльності:

У рідній гімназії я вже 3 роки працюю у парламенті, 2 з них на посаді голови. Брала активну участь у різноманітних заходах, як  допомога безхатнім  тваринам разом із центром «Юний Європеєць», збирали матеріальну та продовольчу допомогу Полтавському батальйону  небайдужих.  Організовувала благодійні акції «Діти-дітям», «Допоможи солдату», «Лист солдату» та «Новорічна листівка солдату». Разом із однодумцями взяла участь у молодіжному проекті «Молодь проти СНІДу» та виставці «Квітка толерантності з Віл-інфікованими». Була співорганізатором  більшості шкільних заходів, а саме: творчий фестиваль «Свято осені», «Міс та містер гімназії», новорічний концерт «Зірковий дует», мистецький вечір  «Україна понад усе», конкурс образів та плакатів до дня Хеловвіну. Організовувала флеш-моб «Зупини насильство», фотовиставки «Полтава очима дітей» та «Любе місто моє». 

Брала  участь у молодіжному проекті «Школа місцевого самоврядування «Лідер  майбутнього»», де прослухала теоретичний курс та пройшла стажування в органах місцевого самоврядування. У цьому навчальному році була учасником семінару лідерів  шкільного та студентського самоврядування «Якщо не ти, то хто?» від молодіжного парламенту ПНПУ. Займаюся протягом 2 років діяльністю у міській спілці лідерів та протягом останнього року я голова центру культури та дозвілля. Маю досвід в організації міських заходів та акцій. Брала участь у міському параді «Полтава вишивана», у мирній ході на честь Дня прапору України та в марші Єдності, у благодійній ярмарці до Дня міста. Організовувала флеш-моб до дня народження Святослава Вакарчука.

Навіть у літньому таборі моя ініціативність заохочується: два роки поспіль я виконувала обов’язки капітана команди та вела активну діяльність в президентській раді ДОЦ «Орлятка»  імені Володимира Михайловича Садового.

Цей досвід дає мені багато чого корисного і тепер, отримані знання я можу направити на розвиток полтавського молодіжного руху. 
 

Захоплення:

Ось вже протягом двох років моїм захопленням є фотографія. Для мене фотографування — не побутовий атрибут, не щось звичайне, а творчий процес, процес пошуку. «Зупинися, мить, ти прекрасна!» — написано у Шекспіра. Ці рядки часто лунають у мене в голові, для мене вони є гаслом мого заняття. Робити hand-made, створювати щось цікаве та неповторне власноруч та дарувати свої вироби рідним і друзям, бачачи їх здивовані обличчя й усмішки. Читати книги як тільки знаходиться вільна хвилинка. Останнім часом я блукаю своїми дитячими спогадами і перечитую улюбленого «Гарі Потера», розкриваючи для себе щось нове і захоплююче. Займатися активними видами спорту. Ця зима відкрила мені дуже чудову річ – сноубординг. Відтепер я буду любити та чекати зиму ще більше з року в рік. Ще я дуже люблю подорожувати.  Вже цього року я відвідала 10 міст заходу України і на цьому не збираюся закінчувати.

Плани на майбутнє та шляхи їх реалізації:

У цей непростий для нашої країни час шкільне та студентське самоврядування має шанс на піднесення. Хто ж, якщо не молодь, почне будувати нову країну разом з оновленою владою. Хочу звернути вашу увагу на те,  що все більше абітурієнтів реєструють документи на вступ у ВНЗ закордону. Ми з кожним роком втрачаємо все більше цінної молоді України. Дивлячись на цю ситуацію,  пропоную нашій раді створити проект «Ми молодь України – її прекрасні діти» у 2015 році за для процвітання України та зокрема Полтавщини. Насамперед необхідно збирати молодь 10-11 класів на бесіди та розповідати про переваги навчання та працевлаштування в Україні.

Також, до вашої уваги пропоную деякі плани на майбутній рік:

На тій же патріотичній темі пропоную зробити флеш-моб «Ukrainian Challenge». (старт з березня). Кожній школі буде запропоновано розпочати естафету «UА Challenge». Зробити музичний або танцювальний номер, зняти на відеокамеру та передати естафету будь яким двом середнім навчальним  закладам України»

2) Конкурсна програма «Подорож містами України «Єдина Україна»».(квітень-травень 2015). Центру культури та дозвілля буде запропоновано сценарій заходу та   розроблено проект проведення програми.

3) Семінар-тренінг з питань організації органів учнівського самоврядування за участі студентської ради ПНПУ (вересень 2015). Використовуючи партнерські зв’язки зі студентами педагогічного вузу буде створено команду студентів,  що проведуть із членами ради старшокласників відповідні заняття.

4) Флеш-моб – конкурс  «Патріотичне сєлфі з учителем» (старт з березня). Кожен орган самоврядування  шкіл Полтавщини буде проінформовано про старт проекту. У цей час їм потрібно буде сповістити учнів навчального закладу про цей конкурс, що має на меті створити найпатріотичніше, найкреативніше сєлфі з учителем.

5) Зустріч з іноземцями на базі обласної бібліотеки Панаса Мирного (жовтень 2015). Використовуючи партнерські зв’язки з обласною бібліотекою, центрами екології та краєзнавства,   толерантності та духовного розвитку,  преси та інформації буде розроблено план проведення заходу та узгоджений з бібліотекою та запрошеними гостями.

6) Волонтерська програма «1+1» спрямована на допомогу дітям, позбавлених батьківського піклування (протягом весни-літа 2015). Центрам захисту прав дітей та роботи з дітьми молодшого й середнього шкільного віку буде запропоновано план  дій. Програма передбачає підготовку майстер-класів з аплікації, малювання або ліплення для дітей у дитячих будинках або інтернатах.

7) Акція за здоровий спосіб життя «Обміняй цигарку на цукерку» (листопад 2015) .  У рамках  акції  волонтери  будуть пропонувати молодим курцям цукерку в замін на цигарку, пропагуючи тим самим здоровий спосіб життя.

8) Семінар-тренінг на тему «Патріотизм живе у серці кожного» (листопад-грудень). Центру екології та краєзнавства буде запропоновано проект заходу із залученням представників різних національностей, щоб кожен розповів про свою батьківщину, про батьківщину своїх старших поколінь. Цей семінар проводиться для того, щоб дізнатися про різні країни, їх культуру та традиції, зняти напругу та ворожнечу.

9) Квест «Топ 20 пам’яток Полтавщини» (червень 2015). Центрам буде запропоновано розробити план-карту пам’яток Полтавщини та план дій, які потрібно буде виконати в рамках квесту.

10) Постійна співпраця з Полтавським Батальйоном Небайдужих. (з березня). Центру преси та інформації буде запропоновано працювати з ПБН, щоб вчасно дізнаватися, яка саме потрібно допомога нашим хлопцям в зоні АТО й оперативно передавати інформацію голові ради  для розробки подальших дій.

11) Благодійна ярмарка «Україна починається з тебе» на допомогу бійцям АТО. (березень-квітень). Центрам буде запропоновано розробити формат ярмарки та подальший план цього заходу,  його реалізацію. Кошти з ярмарки буде перераховано на АТО.

Партнерські зв’язки:

Я маю бажання  продовжувати співпрацю з усіма школами області та їх органам самоврядування та зі студентськими  радами м. Полтави з метою розробки спільних акцій та заходів. Партнерство з різними благодійними організаціями, волонтерськими рухами та фондами, як  «Від серця до серця», «Полтавський Батальйон Небайдужих», «Юний Європеєць», «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей», «Червоний Хрест», де будемо допомагати займатися збором коштів, речей, продуктів для людей та тварин. Бо саме молодь є найактивнішою рухомою силою країни для популяризації волонтерства серед громадян. Партнерство з обласною бібліотекою ім. Панаса Мирного у м. Полтава,  із школою мистецтв  ім. Раїси Кириченко, галереєю мистецтв та обласною державною телерадіокомпанією «Лтава», щоб на базі цих закладів проводити треніги, семінари, виставки та майстер-класи. Із Новою Поштою та мережею магазинів «Цукерня», для можливої отримки спонсорської допомоги,  бо без фінансової допомоги ми не можемо в повній мірі реалізовувати всі наші плани. Та й на далі я буду шукати для нашої ради якомога більше  бажаючих, які б хотіли зробити благодійний внесок у розвиток активної молоді Полтавщини.

 

Досвід роботи в команді:

Я маю досвід роботи з дітьми від 5 років та студентами. Досвід роботи в команді, робота спрямована на вирішення проблем і питань, що постають перед командою. У команді кожен учасник може виявляти себе як лідером, так і виконавцем, для того щоб поліпшити  відкриття, розширення, вдосконалення організаційних та управлінських вмінь та навичок. Набуття практичних навичок використовувати і захищати свої права, приймати рішення й нести відповідальність за результати своєї діяльності. Кожен учасник команди зобов`язаний направити свої сили, знання і можливості на досягнення поставлених перед командою цілей. При цьому він не повинен слідувати егоїстичним міркуванням, приховувати ідеї і рішення, необхідні команді, для їх подальшого використання на основному місці роботи. Команда як єдине ціле несе відповідальність за все, що вона робить і не робить. Команда робить можливим вирішення завдань, які не під силу одній людині.
Створення команди є гарантією того, що при виробленні рішення будуть враховуватися інтереси всіх сторін. До роботи команди цілком прийнятне відоме прислів`я: «Одна голова добре, а дві - краще». 

Сильні риса характеру:

Моя найголовніша риса характеру - це наполегливість. Я люблю відвідувати різні семінари, лекції та тренінги. Завжди вчуся новому та цікавому та передаю свій досвід іншим. Моя активна діяльність протягом 4 років навчила мене багато чому. По-перше, слухати людей та брати все корисне й цікаве від кожного з них. По-друге, приймати рішення, втілювати ідеї в конкретні справи. По-третє, увесь час учусь толерантності, поміркованості, учусь чути своїх однолітків. 

Мотивація: 

Всі ми разом повинні будувати нову, сильну Україну. Ми, свіже, нове покоління, незаанґажоване, динамічне, що не боїться експериментувати, ризикувати й брати на себе відповідальність. Не помиляється той, хто не працює. Знаємо, що буде непросто, але є бажання, велика жага змінюватися та сила волі. Віримо в те, що втілюємо. Хочеться, щоб не заважали, зрозуміли, дали можливість привнести у цей світ щось нове. Хочу не тільки почути всі ваші пропозиції та побажання, але й по можливості реалізувати їх разом з вами, щоб викликати вашу довіру та підтримку, щоб ви сприйняли мене серйозною людиною, людиною свого слова та діла. Я не хочу вам давати пустих обіцянок, а ставлю перед собою реальні та об’єктивні цілі і завдання.

Бажаю успіху всім кандидатам!

Сподіваюся на вашу підтримку!
 

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR