Полтавська обласна рада старшокласників - Рубашко Вікторія Юріївна

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Рубашко Вікторія Юріївна

Передвиборча програма

кандидата на посаду голови

Полтаської обласної ради старшокласників

Рубашко Вікторії Юріївни

Я, Рубашко Вікторія Юріївна, народилась 21 липня 1999 року в м. Хорол Полтавської області. Навчаюсь у 10 класі Хорольського навчально-виховного комплексу. Найкраща школа нашого міста дала мені можливість проявити свої лідерські якості у житті школи та міста.  А завдяки згуртуванню активістів учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів у районну раду старшокласників «Темп», яка створена на базі Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості, разом з однодумцями знаходимо спільні інтереси, розвиваємо здібності, налагоджуємо контакти з молоддю міста та району, координуємо свої дії для реалізації спільних задумів, проектів.

Щодо особистих захоплень. Я люблю співати та займаюся баскетболом, тому є активною учасницею та призером міських та районних заходів, адже це теж спілкування та розвиток мене, як творчої, цілеспрямованої особистості.

Восени 2014 року була обрана президентом школи і роблю все можливе для того, щоб шкільне життя було цікавим та різноманітним. Тому було проведено ярмарки, спортивні змагання, флеш-моби, різнопланові акції.

За цей короткий проміжок часу я отримала досвід працювати з колективом. Адже лише разом ми подолаємо всі труднощі, щоб дійти до мети. Вміння вислухати кожного – головне завдання лідера. 

Моє життєве кредо: «Не зупинятися перед труднощами, впевнено йти до мети!»

Я хочу, щоб Рада старшокласників району та області не просто існувала, як місце куди ми приходимо, отримуємо інформацію і йдемо, а, щоб можна було показати себе, висловити свою думку і проявити ініціативу.

Працювати для покращення роботи шкільного самоврядування, враховувати думку учнів та створювати ті умови, в яких нам комфортно вчитися, об`єднуватися для втілення у життя добрих, цікавих та творчих справ – це моя позиція, як кандидата на посаду голови обласної ради старшокласників.

Подаючи свою кандидатуру на цю посаду, несу велику відповідальність перед собою, своїми однодумцями, наставниками, батьками, адже  відповідальність - це те, чого найбільше бояться люди. Тим не менш, це саме те, що допомагає нам рости в цьому світі.

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR