Полтавська обласна рада старшокласників - Штомпель Катерина

                                          

                                                                                                                                                                             
                                                                        
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Штомпель Катерина

Передвиборча програма

кандидата на посаду голови Полтавської обласної ради старшокласників

Штомпель Катерини

Добрий день, шановна громада!

Я, Штомпель Катерина, народилася 13 травня 2000 року в  м. Кременчук Полтавської області.

У 2006 році пішла у перший клас загальноосвітньої школи І — III ступенів № 16 м. Кременчука, де і навчаюся по теперішній час.  

Моє життєве кредо – «Можливість завжди існує, все інше залежить від нас». І це стосується не тільки окремої особистості, так можна сказати і про суспільство взагалі. Мрії, можливості вони наповнюють наше життя завжди, і тільки від нас залежить відтворити їх в життя, зробивши світ, що нас оточує, кращим, добрішим, цікавішим.

А ще існує вислів: «Стався до людей так, як хотів би, щоб ставилися до тебе». Я поважаю кожну особистість. Ставлюся з розумінням і повагою до кожної риси характеру людини. Поважаю і розумію особисту думку кожного. Також, я вважаю, що кожна людина має право на помилку і заслуговує на другий шанс, тому що ми не ідеальні. Але ми повинні іти до своєї мети підтримуючи і допомагаючи однин одному. І тільки існування досліджень свого внутрішнього я з його досягненнями та помилками може зробити з людини повноцінно гармонічну, духовно розвинену особистість.

З 2011 року я вибрана лідером свого класу, на даний час я є президентом своєї школи , а з жовтня 2014 року координатор Кременчуцької міської дитячої організації «Армія добра». На цих посадах мені разом з моїми однокласниками та іншими учнями моєї школи та шкіл Кременчука проведено багато заходів та акцій. Таких як збір макулатури під гаслом «Збери макулатура – допоможи армії», акція “Напиши листа солдату”, плетіння літньої та зимової маскувальних сіток для зони АТО, виготовлення саморобок, малюнків(здали в ГО “Майдан”), виготовлення макету бійця для зони АТО, виготовлення Новорічних ялинок для воїнів АТО, акція “Голуб миру у моєму вікні”, тепло дитячих сердець – воїнам АТО. На даний час триває акція під гаслом «Хвиля доброти», направлена на дарування позитиву оточуючим нас людям. Приймала участь у Всеукраїнському з’їзді лідерів учнівського самоврядування 2014 року.

На ряду з громадською діяльністю я маю і особисті захоплення. Наприклад вже багато років займаюсь прикладним мистецтвом, малюванням, співами та танцями. В результаті мною були здобуті призові місця у відповідних конкурсах міського та обласного масштабу. Також постійно підвищую своє прагнення до навчання, про що свідчать мої перемоги в освітніх конкурсах та олімпіадах.

На посаді голови Полтавської обласної ради старшокласників я буду сприяти подальшому зростанню учнівського самоврядування в Полтавської області як сильної, масштабної структури, з прекрасним керівним складом, чудовим положенням, відповідальною роботою, яка велася до сьогодні.

Зобов’язуюсь і надалі організовувати та здійснювати різноманітні акції, заходи та конкурси, підтримувати волонтерські ініціативи, які будуть направлені на все більше зростання впливу учнівського самоврядування на загальне громадсько-корисне життя нашої області. громадян І я розумію, на цьому рівні можна побудувати спільними зусиллями, доцільними порадами, а головне взаємною підтримкою, структуру яка б могла стати взірцем не тільки для учнів нашої області, а й еталоном з якого б брали приклад і інші осередки молодіжних організацій. На цім шляху мені допоможуть такі риси мого характеру як цілеспрямованість, ініціативність, наполегливість, надійність, уміння вирішувати проблеми, уміння працювати групою.

Зрозуміло, що будь яка громадська діяльність неможлива одноосібно. Для відтворення та здійснення цієї діяльності необхідна команда людей, яких зв’язують подібні цілі та ідеали, але бачення рішень може і відрізнятися – це буде створювати різноманітність реалізації заходів. В команді повинні існувати повага й підтримка, справедливість і довіра, цілеспрямованість і щирість. І головне, я вважаю, команда повинна складатися з людей, які вже зарекомендували себе, як досвідчені організатори, що мають певні досягнення в громадській роботі.

Для здійснення громадсько – культурних заходів необхідно підтримувати зв'язок з усіма лідерами міських шкільних організацій. Ділитися планами та досвідом проведення різних заходів. І тільки тоді ми зможемо побачити плідну працю, з дійсно високими результатами та здобутками.

І наприкінці хочу побажати іншим кандидатам на посаду голови Полтавської обласної ради старшокласників успіху в чесній прозорій боротьбі.

Дякую за увагу!

 

Copyright MyCorp © 2016
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR