ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Центр з питань преси та інформації

Центр з питань преси та інформації

1.  Забезпечувати необхідною інформацією діяльність Обласної Ради старшокласників районних та міських рад дітей. Висвітлювати їх роботу у засобах масової інформації та на сторінках Інтернету.

2.  Створити інформаційну базу даних, необхідних для діяльності кожної комісії ради дітей. Постійно працювати над поновленням матеріалів.

3. Відповідно оформлювати та відправляти адресатам вихідну документацію (інформаційні листи, прес-релізи) про діяльність кожної комісії та ради дітей в цілому.

4.  Налагодити шляхи отримання інформації про оголошені конкурси, семінари і конференції, фестивалі, свята. Місце та умови їх проведення.)

5.  Налагоджувати зв’язки та співпрацю з редакціями газет, журналів, радіо- та телепрограм для дітей і учнівської молоді.

6.  Проводити соціологічні дослідження щодо вивчення громадської думки про діяльність Обласної Ради старшокласників та її структур.

7.  Працювати над створенням позитивного іміджу ради серед дітей, молоді та дорослих.

8. Сприяти систематичному проведенню спільно з іншими громадськими організаціями, фондами навчання для членів комісії з питань преси та інформації, членів інформаційних центрів та прес-центрів у межах України.

9.  Заохочувати до співпраці дітей та підлітків, котрі мріють стати журналістами. Організовувати та проводити для них різноманітні всеукраїнські та обласні  конкурси юних журналістів. Брати участь у  міжнародних фестивалях та конкурсах дитячої та молодіжної преси. 

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR