ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Оргкомітету

Організаційний комітет

1. Систематично забезпечувати підготовку та проведення всеукраїнських форумів, зборів дітей-лідерів та інших заходів організованих Обласною Радою старшокласників чи за її участю.

2. Постійно здійснювати контроль за виконанням рішень сесій Обласної Ради старшокласників.

3.     Оформити та систематично поновлювати необхідну для роботи документацію.

4.  Організовувати проведення усіх масових заходів, зустрічей та акцій, які готують центри за своїм планом.

5.   Налагодити партнерські відносини зі структурами підвищення кваліфікації державних службовців, факультетами навчання менеджерів громадських організацій тощо.

6.  Лобіювати питання створення в районних та міських позашкільних закладах, навчальних закладах гуртків чи творчих об’єднань навчання лідерів учнівського самоврядування.

7.   Налагодити обмін досвідом із кращими органами самоврядування дітей та учнівської молоді України та інших країн, проводити обмін досвідом з організаційних питань

8.   Підготувати групи тренерів для проведення навчання представників обласних органів учнівського самоврядування – членів організаційних комітетів та комісій.

9.   Зареєструвати усіх членів Обласної Ради старшокласників. Слідкувати за  їх участю у форумах, зборах та змінами у складі представницьких делегацій від районів, поновлювати відповідні таблиці та документи.

10.  Постійно інформувати на пленарних засіданнях відкриття форумів про кількісний склад та зміни у членському списку.

11.   Повідомляти делегатів від районних рад дітей про можливе їх виключення зі списків членів Обласної Ради старшокласників у разі неявки на форуми чи збори, засідіння ради більше двох разів, або за поведінку не гідну звання члена Обласної Ради старшокласників.

12.  Проводити просвітницьку роботу серед членів Обласної Ради старшокласників про їх права та обов’язки.

13.  Сформувати банк ділових паперів та слідкувати за його збереженням, поповненням та веденням відповідно до вимог чинного законодавства, правил ведення ділових паперів.

14.   Організовувати і проводити кожного року під час проведення літнього збору лідерів вибори керівного складу Обласної Ради старшокласників.


15. Забезпечити усі районні та міські структури необхідними методичними та нормативно-правовими матеріалами з питань організації та проведення виборчої кампанії до органів учнівського самоврядування.


16.    Підготувати та провести навчальні тренінги для членів Ради  з питання організації і проведення виборчої кампанії.

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR