ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Центр з питань спорту, здорового способу життя

Центр з питань спорту,

здорового способу життя

1.  Організувати на обласному рівні та сприяти співпраці на рівні  районів і міст, управліннями охорони здоров’я, спорту та туризму, молоді, соціальних служб для молоді, громадськими організаціями, благодійними фондами, різноманітними відповідними центрами з напряму просвітницької роботи з питань здорового способу життя, профілактики наркотичної, алкогольної залежності, тютюнопалінню, СНІДу.

2.  Організувати серед дітей просвітницькі акції щодо небезпеки формування залежності від комп’ютерних ігор, гральних автоматів тощо.

3. Організувати просвітницьку роботу, спільно з структурами охорони здоров’я щодо напряму профілактики та захисту під час поширення таких захворювань як грип, туберкульоз, кишкові інфекції тощо.

4. Сприяти профілактиці раннього статевого життя, материнства у шкільному віці та подібних проблемних питань.

5. Проводити необхідні опитування, анкетування та соціологічні дослідження. Результати такої роботи передавати відповідним структурам чи організаціям.

6. Налагодити співпрацю зі спортивними товариствами, громадськими організаціями, лікарями та психологами для спільного проведення акцій, заходів, спортивних і туристичних змагань тощо.

7. Підготувати тренінги та проводити навчання членів даного центру як на обласному рівні, так і в районах.

8. Висвітлювати результати роботи центрів в засобах масової інформації.

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Друзі сайту
Форма входу
ANGELSTAR